Żeń-szeń i Cytryna Ceylon OPA herbata zielona

8,50 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

Doskonała zielona herbata z dodatkiem skórki i trawy cytrynowej (15%), kawałków korzenia żeń-szenia (2%) oraz płatków nagietka (2,5%) i orzeźwiającego aromatu.

Waga
Ilość

Kategoria:

Klasyczna zielona herbata Ceylon OPA wzbogacona dodatkiem żeń-szenia, skórki cytrynowej, płatków nagietka i trawy cytrynowej oraz świeżym, cytrusowym aromatem. Przygotowywana bez rozdrabniania liści oraz fermentacji zwyczajowej dla herbat czarnych. Kuleczki rozwijając się uwalniają delikatny, gorzkawy smak i zdecydowany aromat. Napar ma słomkowo-zielonkawy kolor i jest bogaty w witaminę C. Wspomaga trawienie oraz wywiera wieloraki pozytywny wpływ na organizm i jego funkcje życiowe!

Działanie zdrowotne:

Działa profilaktycznie i leczniczo zwłaszcza przy zwiększonym zagrożeniu wolnymi rodnikami. Dzięki zawartości dużej ilości przeciwutleniaczy redukuje procesy starzenia komórek i powstawania komórek nowotworowych. Obniża poziom cholesterolu i jak inne herbaty zielone wzmaga koncentrację, polepsza pamięć i reguluje procesy trawienne. Szczególnym składnikiem jest korzeń żeń-szenia od stuleci stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej na różne schorzenia.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password