KawaiHerbata24.pl deklaruje, iż dołoży wszelkich starań aby zamówiony towar dotarł do odbiorcy w możliwie najkrótszym  czasie  i w związku z tym przystąpi do realizacji zamówienia niezwłocznie po całkowitym zamknięciu zamówienia przez klienta (włącznie ze skuteczną płatnością). Czas realizacji zamówień standardowo wynosi od 24 do 48 godzin i dotyczy procedury przygotowania i wysłania zamówienia.

Towar wysyłany jest do klienta z magazynu głównego w Pile 64-920, Rzemieślnicza 6. Aktualny status zamówienia można sprawdzić na koncie klienta lub za pomocą przesłanego linku albo ewentualnie telefonicznie pod nr  791 881 776.

Szczegółowy czas dostawy poszczególnych produktów może być dodatkowo określony w karcie produktu i może się nieznacznie różnić od wyżej podanego. Czas realizacji może ulec wydłużeniu od 3 do 5 dni roboczych w przypadku konieczności szczególnego przygotowania towaru (wypalanie kawy lub aromatyzacja herbaty) lub chwilowych braków w zamawianym asortymencie. Np. w związku z dłuższym okresem sprowadzania kawy Kopi Luwak oraz Jamaica Blue Mountain w wyjątkowych przypadkach okres ten może ulec wydłużeniu po indywidualnym uzgodnieniu z klientem prolongaty zamówienia.

 Jednocześnie musimy podkreślić, że nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmę dostarczającą wybraną przez klienta w opcjach dostawy. Zgodnie z zawartymi przez sprzedającego umowami czas wykonania usługi dostawy wynosi dla przesyłek kurierskich do 48 h, a dla przesyłek paczkomatowych maksymalnie do 3 dni. W praktyce wszystkie przesyłki kurierski i ogromna większość paczkomatowych dociera do punktu odbioru w ciągu 24 godzin od nadania.

Ze względu na nieco dłuższy czas dostawy przesyłek dostarczanych przez Pocztę Polską i RUCH S.A. opcje tej dostawy nie są przez sprzedającego zalecane i mogą być czasowo zawieszone lub niedostępne. W takim wypadku istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia i jednostkowego wykorzystania takiego kanału dostawy.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password