PPHU Alma jest firmą handlową działającą na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. We własnych budynkach mieszczących się w Pile (64-920) przy ul Rzemieślniczej 6 prowadzimy przygotowanie i skład towarów. Wieloletnie doświadczenie, potencjał oraz profesjonalne podejście do wszelkich zagadnień gwarantują Państwu maksimum satysfakcji ze współpracy z naszym portalem. Starannie wybrani i sprawdzeni dostawcy oraz własny import herbaty z Chin zapewniają nam stabilną i szeroką ofertę, którą możemy państwu przedstawić w wyjątkowo korzystnych, konkurencyjnych cenach.

Równolegle do handlowej firma prowadzi z sukcesem działalność gastronomiczną co pozwala nam zbierać wiele ciekawych doświadczeń i bezpośrednich opinii z rynku na temat oferowanych produktów.

PPHU Alma zarejestrowane jest w ewidencji UM w Pile pod nr 3473 i posiada nadane numery REGON 570500439, NIP 7641694425.

Firma posiada numer eksportera /importera (tzw. EORI) PL764169442500000 i sprowadzane przez nas do polskiego obszaru celnego towary posiadają certyfikaty fitosanitarne, zdrowotne oraz certyfikat unijny CE i CO oraz dodatkowo przechodzą kontrolę sanitarną jednostek Sanepidu przed wprowadzeniem do obrotu. Nasz chiński kooperant spełnia najwyższe standardy dopuszczające jego produkty na teren UE (certyfikat CE) i amerykański (certyfikat FDA) oraz posiada wprowadzone HACCP oraz ISO9001.

Z firmą można kontaktować się mailowo: biuro@alam.pila.pl lub telefonicznie 791 881 776.

Dane firmy i formularz kontaktowy znajdziecie Państwo także w zakładce "Kontakt".

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password