Oolong Milky Premium herbata naturalna

9,80 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

Całkowicie naturalna herbata klasy Premium, której szczególny smak i karmelowo-śmietankowy aromat uzyskano umieszczając liście herbaty w masie mleczno-śmietankowej na 24 godziny. Jest to herbata pół fermentowana wyselekcjonowana z najlepszych młodych liści herbacianych o dużej zawartości tanin i katechin oraz niewielkiej ilości kofeiny.

Waga
Ilość

Kategoria:

Właściwości zdrowotne:

Przeprowadzone głównie w Japonii badania dowodzą że regularne spożywanie naparu z herbat oolong obniża całkowity poziom cholesterolu oraz poziom trójglicerydów, za co odpowiadają zawarte w herbacie katechiny. Stwierdzono tam także, że wynikiem był również obniżony poziom cukru we krwi, który był znacząco niższy niż u osób przyjmujących leki ale powstrzymujących się od picia herbaty.

Wspólne, amerykańsko-japońskie badania dowiodły wpływu herbaty oolong na tempo przemiany materii, zwiększając wydatek energetyczny w testowanej grupie o ok. 3-4%, a szybkość spalania tłuszczu o 10-12%.

Duża zawartość przeciwutleniaczy, zwalczających wolne rodniki prowadzi do zmniejszenia ryzyka zachorowania na nowotwory (szczególnie rak jajników u kobiet). Wg przeprowadzonych analiz statystycznych codzienne picie herbaty zielonej lub czerwonej (w tym oolong) znacząco, bo o ok. 50%, zmniejsza ryzyko wystąpienia nadciśnienia. Potwierdzony, choć nieudowodniony i niedostatecznie zbadany jest wpływ herbaty oolong na zmiany skórne, uczulenia, stan dziąseł i uzębienia.

Przepis parzenia:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password