Yunnan Superior herbata czarna naturalna

7,90 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

Klasyczna,  najwyższej jakości, delikatna, czarna herbata z prowincji Yunnan w południowych Chinach z zawartością listków o pięknej złocistej barwie (tzw. tipsów). Subtelny smak o lekko dymnym aromacie i miodowej nucie sytuuje tę herbatę wśród najbardziej cenionych, herbacianych pozycji.

Waga
Ilość

Kategoria:

Klasyczna,  najwyższej jakości, delikatna, czarna herbata z prowincji Yunnan w południowych Chinach z zawartością listków o pięknej złocistej barwie (tzw. tipsów). Subtelny smak o lekko dymnym aromacie i miodowej nucie sytuuje tę herbatę wśród najbardziej cenionych, herbacianych pozycji. Herbata pozyskiwana całkowicie ręcznie z lekko zwiniętych listowych pączków rosnących na końcówkach pędów.

Właściwości zdrowotne:

Ma zdecydowanie korzystne działanie na układ trawienny, pobudza i rozjaśnia umysł. Poprawia koncentrację i niweluje zmęczenie. Wspomaga wydzielanie soków trawiennych i znacząco łagodzi niedyspozycje żołądkowe. Dość powszechnie uważa się, że działanie zawartych w niej licznych przeciwutleniaczy zapobiega powstawaniu komórek rakowych, a spożywanie jej w chwilach relaksu utrwala pozytywne emocje i stymuluje wydzielanie endorfin.

Przepis parzenia:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password