Zestaw prezentowy ORO 01

59,90 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

PIĘKNY ZESTAW PREZENTOWY W PIĘKNEJ, WYTŁACZANEJ TACY ORO: Duża herbata 50g Czarna z dodatkami (Earl Grey Blue lub podobna), lniany/jutowy woreczek z herbatą kwitnącą 2 szt,  Czekoladka deserowa delfina ok. 30g, Herbata owocowa z dodatkami (Kwitnąca Łąka z porzeczkami, jarzębiną i cukrowymi kwiatuszkami lub podobna) - pięknie zapakowana w ozdobną saszetkę/kartonik - elementy zestawu w jednej beżowej kolorystyce.

Ilość

Kategoria:

Zestaw ułożony na ekologicznym sosnowym "sianku" zapakowany jest w folię celofan i przewiązany wielokolorową wstążką lub zestawem wstążek z rafii.

Kolor i układ dekoracji (wstążki) jest przykładowy i może być zmieniony przy zachowaniu charakteru całości kompozycji.

Wszystkie produkty są świeże i posiadają etykiety indywidualne z datą przydatności do spożycia.

TACA ORO o wielkości 200x200x80 mm wykonana we Włoszech.

Pliki do pobrania

Formularz zwrotu

Formularz w formacie pdf do wypełnienia przy zwrocie towaru

Pliki do pobrania (21.17k)

Przepis Parzenia Kwitnące

Kulkę herbaty należy umieścić delikatnie w lekko przegrzanej wodzie w szklanym naczyniu. dzięki temu temperatura wody będzie odpowiednia po ok. 2 minutach kiedy kulka rozchyli swe listki i rozpocznie się proces zaparzania. Kulka rozwija się w całości po kilku minutach. Długość procesu zależy od indywidualnych cech kulki (wielkość, sposób zwinięcia, wytrzymałość nitki wiążącej) oraz wyjściowej temperatury wody i szybkości stygnięcia (powierzchnia, grubość szkła, itp.) Życzymy atrakcyjnych wrażeń.

Pliki do pobrania (222.86k)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password