Fitness Ceylon OPA herbata zielona

7,90 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

Doskonała zielona herbata z dodatkiem kawałków jabłka, Yerba Mate, skórki róży i trawy cytrynowej i orzeźwiającego aromatu.

Waga
Ilość

Kategoria:

Klasyczna zielona herbata Ceylon OPA wzbogacona dodatkiem jabłka, yerba mate, skórki cytrynowej, płatków róży i trawy cytrynowej oraz świeżym, pobudzającym aromatem. Przygotowywana bez rozdrabniania liści oraz fermentacji zwyczajowej dla herbat czarnych. Kuleczki rozwijając się uwalniają delikatny, gorzkawy smak i zdecydowany aromat. Napar ma słomkowo-zielonkawy kolor i jest bogaty w witaminę C. Wspomaga trawienie oraz wywiera wieloraki pozytywny wpływ na organizm i jego funkcje życiowe!

Działanie zdrowotne:

Działa profilaktycznie i leczniczo zwłaszcza przy zwiększonym zagrożeniu wolnymi rodnikami. Dzięki zawartości dużej ilości przeciwutleniaczy redukuje procesy starzenia komórek i powstawania komórek nowotworowych. Obniża poziom cholesterolu i jak inne herbaty zielone wzmaga koncentrację, polepsza pamięć i reguluje procesy trawienne. Szczególnym składnikiem jest korzeń żeń-szenia od stuleci stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej na różne schorzenia.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password