Magia Świąt herbata owocowa

8,90 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

Doskonała, pachnąca mieszanka w składzie której znajdują się: cytryna, pomarańcza, melon, skórka róży, piękne cukrowe dekoracje i hibiskus oraz cytrusowo-świąteczny aromat.

Waga
Ilość

Kategoria:

Doskonała, pachnąca mieszanka w składzie której znajdują się: cytryna, pomarańcza, melon, skórka róży, piękne cukrowe dekoracje i hibiskus oraz cytrusowo-świąteczny aromat.

 Właściwości zdrowotne:

Hibiskus stanowiący bazę dla tej mieszanki to kwiat o prawdziwie zdrowotnym oddziaływaniu. Wzmacnia układ odpornościowy i wątrobę dzięki zawartym w nim polisacharydom. Ma działanie przeciwzapalnie, przeciwgorączkowe i antybakteryjne. Hibiskus zawiera wiele substancji zbawiennych dla naszego organizmu: antocyjany, które chronią przed rozwojem komórek nowotworowych, polifenole zwalczające wolne rodniki przyspieszające proces starzenia i flawonoidy o podobnym działaniu. Poza tym jest źródłem witaminy C i kwasów organicznych: hibiskusowego, cytrynowego i jabłkowego, wapnia i soli mineralnych. Badania wykazują że herbatka z hibiskusa chroni serce przeciwdziałając arteriosklerozie, reguluje ciśnienie oraz ilość cholesterolu we krwi. Hamuje działanie enzymu trawiennego co sprzyja procesom chudnięcia i oczyszczaniu organizmu a także zwiększa zdolności pamięciowe Najnowsze publikacje wskazują na dużą rolę hibiskusa w profilaktyce cukrzycy. Znajdująca się w składzie aronia to istna kopalnia fenolokwasów, antocyjanów, garbników, pektyn, witamin i soli mineralnych. Wspomaga leczenie nadciśnienia, arteriosklerozy, niektórych chorób żołądka i żylaków odbytu. Owoce dzikiej róży to prawdziwy Sezam bogaty w witaminy (bardzo dużo C) przydatne w leczeniu nadciśnienia i chorób układu pokarmowego. Malina tymczasem ma zastosowanie w leczeniu przeziębień i stanów gorączkowych. Ma właściwości rozkurczowe, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Przepis parzenia:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password