Golden Yunnan FOP herbata czarna naturalna

7,90 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

Klasyczna,  najwyższej jakości czarna, mocna i aromatyczna herbata z prowincji Yunnan w południowych Chinach z dużą zawartością listków o pięknej złocistej barwie (tzw. tipsów). Klasa FOP oznaczająca długie, zwinięte liście Orange Pekoe o lekko kwiecistym aromacie (Flowery).

Waga
Ilość

Kategoria:

Doskonała, klasyczna czarna, mocna i aromatyczna chińska herbata z prowincji Yunnan w południowych Chinach z dużą zawartością listków o pięknej złocistej barwie (tzw. tipsów). Ciemne i brązowe listki średniej długości, lekko skręcone .  Po zalaniu uzyskujemy mocny i aromatyczny napar o pięknej, ciemnej barwie i przyjemnym smaku z niewielką nutą goryczki i delikatnym, kwiatowym aromacie .

Właściwości zdrowotne:

Ma zdecydowanie korzystne działanie na układ trawienny, pobudza i rozjaśnia umysł. Poprawia koncentrację i niweluje zmęczenie. Wspomaga wydzielanie soków trawiennych i znacząco łagodzi niedyspozycje żołądkowe. Dość powszechnie uważa się, że działanie zawartych w niej licznych przeciwutleniaczy zapobiega powstawaniu komórek rakowych, a spożywanie jej w chwilach relaksu utrwala pozytywne emocje i stymuluje wydzielanie endorfin.

Przepis parzenia:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password