Zestaw prezentowy VERDE 01

49,90 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

KOLOROWY, PIĘKNY ZESTAW PREZENTOWY VERDE 01: Herbata 50g Zielona Sen Merlina  Kartonik w kształcie torebki z herbatą kwitnącą 2 szt, Czekoladowy medalion ręcznie robiony z owocami liofilizowanymi (maliny, żurawina, truskawki, mango) pięknie zapakowany w saszetkę z ozdobnego kartonu w kształcie serca, Miodowa Natura z Pasieki - miód naturalny wielokwiatowy.

Wybierz wersję zestawu
Ilość

Kategoria:

Zestaw przygotowany na pięknej tacy z ozdobnego, zielonego kartonu z wyciśniętym kwiatowym ornamentem zawiera :

  • ręcznie robiony czekoladowy medalion z dużą ilością owoców liofilizowanych (żurawina, malina, mango, pomarańcza) z czekolady deserowej o masie ok. 30g w pięknym pudełku w kształcie serca.
  • 2 herbaty kwitnące w pudełku ozdobnym w kształcie zamykanej torebki (Królowa Orientu, Lilly Fairy lub Oriental Beaiuty lub podobne)
  • 50g herbaty zielonej Sen Merlina z wieloma owocami (lub imnnej zielonej o podobnym składzie)
  • Miodowa Natura z Pasieki (Miód naturalny wielokwiatowy) 40g

Zestaw ułożony na ekologicznym sosnowym "sianku" zapakowany jest w folię celofan i przewiązany wielokolorową wstążką lub zestawem wstążek z rafii.

Wszystkie produkty są świeże i posiadają etykiety indywidualne z datą przydatności do spożycia.

TACA VERDE o wielkości 200x200x80 mm wykonana we Włoszech.

Pliki do pobrania

Formularz zwrotu

Formularz w formacie pdf do wypełnienia przy zwrocie towaru

Pliki do pobrania (21.17k)

Przepis Parzenia Kwitnące

Kulkę herbaty należy umieścić delikatnie w lekko przegrzanej wodzie w szklanym naczyniu. dzięki temu temperatura wody będzie odpowiednia po ok. 2 minutach kiedy kulka rozchyli swe listki i rozpocznie się proces zaparzania. Kulka rozwija się w całości po kilku minutach. Długość procesu zależy od indywidualnych cech kulki (wielkość, sposób zwinięcia, wytrzymałość nitki wiążącej) oraz wyjściowej temperatury wody i szybkości stygnięcia (powierzchnia, grubość szkła, itp.) Życzymy atrakcyjnych wrażeń.

Pliki do pobrania (222.86k)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password