Zestaw prezentowy Rosso 01

59,90 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

DO WYBORU W 3 KOLORACH (w miarę dostępności) PIĘKNY ZESTAW PREZENTOWY W BORDOWEJ TACY ROSSO 01: Duża herbata 100g Owocowa Leśna Opowieść z owocami i cukrowymi gwiazdkami lub inna owocowa, ozdobna koperta z okienkiem z herbatą kwitnącą 2 szt, 2 Czekoladowe medaliony ręcznie robione z owocami liofilizowanymi (maliny, żurawina, truskawki, mango) 2x 30g, Herbata czarna Świątynia Miłości z cukrowymi serduszkami i pączkami róży - pięknie zapakowana w ozdobną saszetkę/kartonik z okienkiem - elementy zestawu w jednej kolorystyce

Kolor elementów
Ilość

Kategoria:

Zestaw przygotowany na pięknej tacy z ozdobnego, bordowego kartonu (fale -ONDO) zawiera :

  • 2 ręcznie robiony czekoladowe medaliony z dużą ilością liofilizowanych owoców (malina lub żurawina, truskawka, mango, pomarańcza) z czekolady deserowej o masie ok. 2x 30g w woreczku.
  • 2 herbaty kwitnące w pudełku ozdobnym w kształcie zamykanej koperty z okienkiem i białym ornamentem (Królowa Orientu, Lilly Fairy lub Oriental Beauty lub podobne)
  • 100g herbaty owocowej Żurawinowej o pięknym zapachu, z wieloma owocami (lub innej owocowej o podobnym składzie)
  • 25 g herbaty czarnej Świątynia Miłości z cukrowymi serduszkami i pączkami róży w pięknym kartoniku

Zestaw ułożony na ekologicznym sosnowym "sianku" zapakowany jest w folię celofan i przewiązany wielokolorową wstążką lub zestawem wstążek z rafii.

Kolor i układ dekoracji (wstążki i aplikacje) jest przykładowy i może być zmieniony przy zachowaniu charakteru całości kompozycji.

Wszystkie produkty są świeże i posiadają etykiety indywidualne z datą przydatności do spożycia.

TACA ONDA BORDO o wielkości 200x200x80 mm wykonana we Włoszech.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password