Rooibos Mango-Pomarańcza herbata ziołowa

8,90 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

Klasyczna, bezteinowa herbata z czerwonokrzewu afrykańskiego z RPA z dodatkiem kwiatu i skórki pomarańczy (30%) oraz kandyzowanego mango (15%), nagietka (2,5%) i upajającego, tropikalnego aromatu. Fantastyczna o dość ostrym smaku z miodowo-owocowo-cytrusową nutą.

Waga
Ilość

Kategoria:

Drobno pocięty, aromatyzowany susz z liści czerwonokrzewu rosnącego na terenie RPA w płd. Afryce z dodatkiem wzbogacającym smak i aromat w postaci kawałków kandyzowanego mango, suszonej skórki pomarańczowej oraz płatków kwiatu pomarańczy. Sporządzone z niego herbata ma specyficzny, ostry smak o miodowo-owocowo-cytrusowej nucie i brązowo-czerwony kolor.

Właściwości zdrowotne:

Rooibos stanowiący podstawę mieszanki to drobno pocięty susz z liści czerwonokrzewu rosnącego w płd. Afryce. Sporządzone z niego herbata nie zawiera tein, a dzięki dużej ilości przeciwutleniaczy ma pozytywne oddziaływanie na regulację ciśnienia, układ odpornościowy i hamuje powstawanie komórek nowotworowych. Napar ma specyficzny smak o miodowej nucie i zalecany jest kobietom w ciąży jako, że łagodzi mdłości.

Przepis parzenia:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password