Truskawka i Śmietanka herbata biała smakowa

12,90 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

Delikatna herbata biała z Chin suszona z najmłodszych, rozwijających się pączków liści wzbogacona liofilizowaną truskawką, liśćmi truskawki i słonecznika oraz subtelnym karmelowo-śmietankowym aromatem.

Waga
Ilość

Kategoria:

Na bazie herbaty białej z Chin suszonej z delikatnych, rozwijających się pączków liściowych zbieranych z krzewów rosnących w prowincji Fujian. W parzeniu tej wyjątkowej herbaty uzyskujemy jasny, słomkowy napar o lekko szaro-zielonkawym odcieniu i pięknym i delikatnym aromacie. Smak bardzo łagodny i delikatny o ledwo wyczuwalnej goryczce i truskawkowo-karmelowej nucie. Możliwe jest wielokrotne parzenie z którego uzyskujemy boski, korzystnie działający na organizm napój.

Działanie zdrowotne:

Działa profilaktycznie i leczniczo zwłaszcza przy zwiększonym zagrożeniu wolnymi rodnikami. Dzięki zawartości dużej ilości przeciwutleniaczy redukuje procesy starzenia komórek i powstawania komórek nowotworowych. Obniża poziom cholesterolu i jak inne herbaty białe i zielone wzmaga koncentrację, polepsza pamięć i reguluje procesy trawienne.

Przepis parzenia:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password