Kraft 3 zestaw prezentowy duży z puszką herbaty, herbatami kwitnącymi, zestawem herbat i miodem.

69,90 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

Piękny zestaw z hermetyczną puszką owocowej herbaty, zestawem 3 herbat kwitnących, miodem naturalnym i zestawem 2 herbat w przezroczystych opakowaniach.

Wybierz wersję zestawu
Ilość

Kategoria:

Na ekologicznej, kraftowej tacy z pięknego, karbowanego kartonu (290x210x95mm) ułożono na ekologicznym, drewnianym sianku zestaw kilku herbat i zabawny naturalny miodzik w niewielkim, szklanym słoiczku.

W skład zestawy wchodzą: 100g herbaty owocowej (Duch Puszczy lub podobna) w hermetycznie zamkniętej puszce (gruba, powlekana wewnętrznie aluminium tektura), 3 różne herbaty kwitnące w eko woreczku z drukowanego lnu, miód naturalny 40g w szklanym słoiczku, herbata zielona 50g, herbata owocowa lub czarna 50g.

Taca zamknięta jest estetycznym celofanem i przewiązana wielokolorową wstążką z rafii.

Wersje okolicznościowe ozdobione są dodatkowymi przywieszkami i aplikacjami.

Pliki do pobrania

Formularz zwrotu

Formularz w formacie pdf do wypełnienia przy zwrocie towaru

Pliki do pobrania (21.17k)

Przepis Parzenia Kwitnące

Kulkę herbaty należy umieścić delikatnie w lekko przegrzanej wodzie w szklanym naczyniu. dzięki temu temperatura wody będzie odpowiednia po ok. 2 minutach kiedy kulka rozchyli swe listki i rozpocznie się proces zaparzania. Kulka rozwija się w całości po kilku minutach. Długość procesu zależy od indywidualnych cech kulki (wielkość, sposób zwinięcia, wytrzymałość nitki wiążącej) oraz wyjściowej temperatury wody i szybkości stygnięcia (powierzchnia, grubość szkła, itp.) Życzymy atrakcyjnych wrażeń.

Pliki do pobrania (222.86k)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password