Królowa Orientu herbata kwitnąca

3,89 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

Piękna, ręcznie zwijana herbata z kwiatem gomfreny kulistej ukrytym w kulce białej herbaty. Na bazie zielonej i białej Silver Needle.

Ilość

Kategoria:

Na bazie herbaty zielonej i białej herbaty Silver Needdle sporządzono małe, herbaciane dzieło sztuki. Po delikatnym zanurzeniu w wodzie o odpowiedniej temperaturze (ok.80C) herbaciana kulka powoli nasiąka wodą, pęcznieje i po kilku minutach rozchyla się uwalniając z wnętrza piękny kwiat gomfreny kulistej (lychee). Kompozycja czaruje urodą i subtelnym smakiem białej herbaty z nutą różanego, naturalnego aromatu.

Przepis parzenia:

Pliki do pobrania

Formularz zwrotu

Formularz w formacie pdf do wypełnienia przy zwrocie towaru

Pliki do pobrania (21.17k)

Przepis Parzenia Kwitnące

Kulkę herbaty należy umieścić delikatnie w lekko przegrzanej wodzie w szklanym naczyniu. dzięki temu temperatura wody będzie odpowiednia po ok. 2 minutach kiedy kulka rozchyli swe listki i rozpocznie się proces zaparzania. Kulka rozwija się w całości po kilku minutach. Długość procesu zależy od indywidualnych cech kulki (wielkość, sposób zwinięcia, wytrzymałość nitki wiążącej) oraz wyjściowej temperatury wody i szybkości stygnięcia (powierzchnia, grubość szkła, itp.) Życzymy atrakcyjnych wrażeń.

Pliki do pobrania (222.86k)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password