Zestaw 9 herbat kwitnących w Bombonierce Mix 3

48,90 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

Piękna bombonierka z grubego kartonu w WYBRANYM KOLORZE z 9 kulkami herbat kwitnących w wybranym wariancie standardowym lub ozdobnym. W zestawie znajdują się 3 wzory herbaty kwitnącej, po 3 szt z każdej. Najczęściej użyte to: Królowa Orientu, Almonds (lub Oriental Beauty) i Century Lover. Wygląd rozwiniętych kompozycji można sprawdzić w ofercie herbat kwitnących.

Zaprezentowane wstążki mają charakter poglądowy. Do zdobienia używamy szerokich wstążek jednokolorowych lub wielokolorowych i ozdobnych stosownie do okoliczności. Aplikacje świąteczne lub okolicznościowe wklejamy na życzenie kupującego.

WYBIERZ kolor opakowania
Rodzaj zdobienia
Ilość

Kategoria:

W pięknym bordowym pudełku, w osobnych niszach znajduje się 9 sztuk starannie wybranych herbat kwitnących w 3 różnych smakach i kształtach. Herbaty dobieramy losowo, ale w opakowaniu znajdują się zawsze 3 różne wzory (3x3 szt ze wzoru). Herbaty po delikatnym umieszczeniu w przestronnym naczyniu z odpowiednio gorącą wodą rozwijają się po kilku minutach uwalniając ze swojego wnętrza różnokolorowe, często wielokwiatowe kompozycje. Piękny spektakl i doskonałe efekty wizualne i smakowe.

Herbaty wykonane są ręcznie głównie na bazie białej herbaty Silver Needle z dodatkiem kwiatów jaśminu, lilii, chryzantemy, róży, lichee i innych.

Przepis parzenia:Parzenie kwitnące_1.jpg

Pliki do pobrania

Formularz zwrotu

Formularz w formacie pdf do wypełnienia przy zwrocie towaru

Pliki do pobrania (21.17k)

Przepis Parzenia Kwitnące

Kulkę herbaty należy umieścić delikatnie w lekko przegrzanej wodzie w szklanym naczyniu. dzięki temu temperatura wody będzie odpowiednia po ok. 2 minutach kiedy kulka rozchyli swe listki i rozpocznie się proces zaparzania. Kulka rozwija się w całości po kilku minutach. Długość procesu zależy od indywidualnych cech kulki (wielkość, sposób zwinięcia, wytrzymałość nitki wiążącej) oraz wyjściowej temperatury wody i szybkości stygnięcia (powierzchnia, grubość szkła, itp.) Życzymy atrakcyjnych wrażeń.

Pliki do pobrania (222.86k)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password