Zestaw 9 różnych herbat kwitnących w Bombonierce

55,90 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

Piękna bombonierka z grubego, lakierowanego kartonu w wybranym kolorze z 9 RÓŻNYMI kulkami herbat kwitnących w wybranym wariancie standardowym lub ozdobnym. Aplikacje świąteczne lub okolicznościowe wklejamy na życzenie kupującego.Każda z kulek rozwija się do innej kompozycji kwiatowej. Obraz kompozycji na naszych aukcjach herbat kwitnących.

Do przewiązania używamy wstążek neutralnych/jednobarwnych lub okolicznościowych stosownie do okazji. Przedstawione na zdjęciach wstążki mają charakter poglądowy i mogą zostać użyte inne.

WYBIERZ kolor opakowania
Rodzaj zdobienia
Ilość

Kategoria:

W pięknym złotym pudełku, w osobnych niszach znajduje się 9 sztuk starannie wybranych herbat kwitnących w różnych smakach i kształtach. Herbaty dobieramy losowo, ale w opakowaniu znajduje się zazwyczaj 9 różnych wzorów (absolutne minimum w tej wersji to 8 różnych wzorów). Herbaty po delikatnym umieszczeniu w przestronnym naczyniu z odpowiednio gorącą wodą rozwijają się po kilku minutach uwalniając ze swojego wnętrza różnokolorowe, często wielokwiatowe kompozycje. Piękny spektakl i doskonałe efekty wizualne i smakowe.

Herbaty wykonane są ręcznie głównie na bazie białej herbaty Silver Needle z dodatkiem kwiatów jaśminu, lilii, chryzantemy, róży, lychee i innych.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password