Nepal SFTGFOP1 Maharaja Hill herbata czarna naturalna

10,90 zł
Brutto wysyłka w ciągu 24h

Doskonała, nepalska wysokogatunkowa herbata czarna z najdelikatniejszych, selekcjonowanych listków z końcówek herbacianych pędów krzewów rosnących na wysokogórskich plantacjach u podnóży Himalajów.

Waga
Ilość

Kategoria:

Najwyższej jakości herbata z Nepalu której delikatne, lekko wygięte listki z dużą zawartością złotych tipsów powstały z najdelikatniejszych, młodych listków z końcówek herbacianych pędów. Specyficzny klimat wysokogórskich plantacji Nepalu daje tej herbacie niepowtarzalny smak i klasyfikuje ją w najwyższej z możliwych grup SFTGFOP1 (Special Finest Tippy Golden Flowery Orange Pekoe 1)

Właściwości zdrowotne:

Ma zdecydowanie korzystne działanie na układ trawienny, pobudza i rozjaśnia umysł. Poprawia koncentrację i niweluje zmęczenie. Wspomaga wydzielanie soków trawiennych i znacząco łagodzi niedyspozycje żołądkowe. Dość powszechnie uważa się, że działanie zawartych w niej licznych przeciwutleniaczy zapobiega powstawaniu komórek rakowych, a spożywanie jej w chwilach relaksu utrwala pozytywne emocje i stymuluje wydzielanie endorfin.

Przepis parzenia:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password